شرکت آچار فرانسه
خدمات اینترنتی آچار فرانسه طراحی سایت آچار فرانسه
خانه / دسته‌بندی نشده / دانلود آهنگ های جدید علی عبدالمالکی ۹۷ + بیوگرافی

دانلود آهنگ های جدید علی عبدالمالکی ۹۷ + بیوگرافی

[ad_1]

دانلود آهنگ های جدید علی عبدالمالکی ۹۷ + بیوگرافی

دانلود تمام آهنگ های جدید علی عبدالمالکی

دانلود آهنگ علی عبدالمالکی ۹۷

دانلود آهنگ های جدید علی عبدالمالکی 97 + بیوگرافی

دانلود آهنگ های جدید علی عبدالمالکی ۹۷ + بیوگرافی

************

برای دانلود تمام آهنگ های علی عبدالمالکی به آرشیو خواننده بروید

>>> آرشیو آهنگ های علی عبدالمالکی <<<

**************

بیوگرافی علی عبدالمالکی :

علی عبدالمالکی (زاده ۲۶ مرداد ۱۳۶۷ در تهران) خواننده، ترانه‌سرا، آهنگ‌ساز و تنظیم‌کنندهٔ پاپ ایرانی است. علی عبدالمالکی با آلبوم «نامسلمون» مطرح شد

علی عبدالمالکی خواننده پاپ ایرانی، پدرش را در دوران کودکی از دست داد و تنها مونس و همدمش مادرش شد. نخستین فعالیت‌هایش با خواندن آهنگ‌هایی شاد و برای مراسم عروسی خواند که می‌توان به آهنگ «تو فقط اشاره کن» اشاره کرد.

علی عبدالمالکی پس از چندی با شرکت در کلاس‌های موسیقی با سازهای کیبورد و گیتار و پیانو آشنا شد و به این سازها تسلط کامل پیدا کرد. علی عبدالمالکی قبل از اینکه وارد دنیای خوانندگی شود فوتبالیست بود و در پست دروازه‌بان بازی می‌کرد.

علی عبدالمالکی در سال ۱۳۸۰ با کامران (که بعدها کامران خود را دی جی کامران خواند) چند آهنگ با هم خواندند. آهنگ «الهی» و «عشقمو بپذیر» آهنگهایی بود که این دو با هم خواندند ولی در هیچ سایتی پخش نشد تا اینکه پس از مشهور شدن علی عبدالمالکی این دو آهنگ توسط کامران در سایتهای موزیک پخش شد که باعث ضربه شدیدی به علی عبدالمالکی شد. چون خیلیها فکر می‌کردند این آهنگها را جدیدا علی عبدالمالکی خوانده‌است.

علی عبدالمالکی در سال ۱۳۸۳ با سید سروش طباطبایی (دی جی سروش اس جی ترک) آشنا شد؛ ولی آن زمان عبدالمالکی به دنبال خوانندگی به صورت جدی نبود تا اینکه در سال ۱۳۸۶ علی عبدالمالکی و دی جی سروش یک آهنگ به صورت تستی با هم ساختند و اسم آن را «نفرین» گذاشتند. پس از مدتها این آهنگ پخش شد که به دلیل کیفیت پایین و تستی بودن آن مورد انتقاد قرار گرفت.

وی در بهمن ۱۳۸۶ آلبوم خدا نشناس را با آهنگ سازی و تنظیم دی جی سروش اس جی ترک که شامل ۸ ترک بود را وارد بازار کرد، پس از چند ماه در اردیبهشت ۱۳۸۷ دومین آلبوم خود به نام نامسلمون را مجدداً با آهنگ‌سازی و تنظیم دی جی سروش اس جی ترک و با همکاری ایمان ظهراب روانهٔ بازار کرد. علی عبدالمالکی پس از موفقیت این دو آلبوم در سال ۱۳۸۷ چندین تک آهنگ مثل «لباس عروست رخت عزاته» و «تا کی باید» پخش کرد که استقبال زیادی از آن شد ولی پس از این چند آهنگ بود که علی عبدالمالکی مدتها سکوت کرد و به دنبال مجوز کارهایش رفت. علی عبدالمالکی تصمیم گرفت فضای کارش را عوض کند و خواندن در سبکهای دیگر را نیز تجربه کند. خواندن آهنگ شادی مثل «یعنی دوستم نداشتی» که بسیار مخالف و موافق داشت و همکاری با الیاس شیرزاد باعث شایعات فراوان جدایی او و دی جی سروش شد. در حالی که این دی جی سروش بود که به علی عبدالمالکی پیشنهاد کرده بود با تنظیم کننده‌های دیگر هم کار کند. علی عبدالمالکی همچنین در حواشی سال ۱۳۸۹ شروع به همکاری با تنظیم کننده‌های دیگر کرد تا به عقیده خودش کارهایش یکرنگ نباشد. او اولین کنسرتش را در اواخر سال ۱۳۹۰ در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار کرد. از همان سال‌ها خبر آلبوم سوم وی به گوش می‌رسید اما هربار انتشار این آلبوم به سال بعد موکول می‌شد تا اینکه در سال ۱۳۹۴ آلبومی با عنوان مخاطب خاص بطور رسمی و مجاز توسط شرکت پخش دنیای هنر منتشر شد

**گلچینی از آهنگ های سال ۹۶ و ۹۵ علی عبدالمالکی**

دانلود آهنگ جدید علی عبدالمالکی به نام بارانم

************

دانلود آهنگ جدید علی عبدالمالکی به نام نزار برم

************

دانلود آهنگ جدید علی عبدالمالکی به نام مرسی که هستی

************

دانلود آهنگ جدید علی عبدالمالکی به نام کم کم

************

دانلود آهنگ جدید علی عبدالمالکی به نام بی استرس

************

دانلود آهنگ جدید علی عبدالمالکی به نام دلم برات تنگ میشه

************

دانلود آهنگ جدید علی عبدالمالکی به نام بی احساس

*************

دانلود آهنگ جدید علی عبدالمالکی به نام چقدر شبیهته

************

**گلچینی از آهنگ های سال ۹۶ و ۹۵ علی عبدالمالکی**

************

برای دانلود تمام آهنگ های علی عبدالمالکی به آرشیو خواننده بروید

>>> آرشیو آهنگ های علی عبدالمالکی <<<

**************

دانلود آهنگ با کیفیت ۱۲۸

[ad_2]
لینک منبع

درباره ی a4-france

دانلود آهنگ جدید